SSSSıkça Sorulan Sorular​

Zihin Okulu Nedir?

Psikoloji ve psikiyatri temelli, bireyin ruhsal gelişimini desteklemeyi amaç edinen bir eğitim platformudur. Aile ve bireysel psikoloji temalarında toplumun psikolojik sağlığını korumak ve geliştirmek amaçlı tasarlanan eğitimleri uzun klinik deneyimlerin, yıllar süren bilimsel araştırmaların sonucunda ortaya çıkmış nitelikli çalışmalardır. Her biri egzersizler ile pratik beceriler kazanmanızı hedefler.

Nasıl Üye Olurum?

Merhaba! Web sitemizin sağ üst köşesinde yer alan “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak kullanıcı adını ve şifreni belirleyebilirsin.

Eğitimler Canlı Mı Yayınlanır?

Video eğitimler canlı yayın değildir, dilediğin zaman sitemiz üzerinden internete bağlanan herhangi bir cihazla hesabına giriş yapıp tekrar tekrar kayıtlı videoları izleyebilirsin.

Online eğitimler ise zoom üzerinden canlı yapılan eğitimlerdir. Eğitimi aldıktan sonra katılım linki en geç eğitim günü tarafına iletilecektir.

Eğitimleri İzlemek İçin Bir Süre Sınırım Var Mı?

Eğitim videolarını 1 sene boyunca dilediğin kadar dilediğin zaman izleyebilirsin.

Katılım Belgesini Ne Zaman Alabilirim?

Eğitimi bitirdikten sonra kısa süre içinde katılım belgen tarafına iletilecektir. Belgemiz dijitaldir, adrese gönderim yapılmaz. Dilersen katılım belgenin çıktısını alarak matbu kopyasını kullanabilirsin.

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz boşMağazaya Geri Dön