İade Koşulları

  • ZihinOkulu.com’un genel amacı, psikoloji temelli nitelikli bir online eğitim deneyimi yaşatmaktır ve bu yüzden üyelerinin satın aldığı eğitimden fayda görmesi Zihin Okulu için önemli bir unsurdur.
  • Satın aldığınız kurs/eğitim beklediğiniz gibi değilse eğitimi satın aldıktan sonra 7 gün içerisinde ZihinOkulu.com’un hesabınıza kredi vermesini/geri ödeme yapmasını talep edebilirsiniz.
  • ZihinOkulu.com’un iadesi yapabilmesi için eğitim içeriğinde 10 dakikadan fazla zaman geçirilmemesi şartı aranmaktadır. Eğitimin ne kadar süre izlendiği bilgisini ZihinOkulu.com sistemi tarafından anlık olarak kayıt altına alınmaktadır. Üye, eğitimi uzun süre izlediği takdirde gerekli kullanımı sağlamış olur ve bu durumda ücret iadesi veya ücretsiz kredi yüklemesi yapılamamaktadır. Eğitimi satın alıp, 10 dakika boyunca inceleyebilirsiniz ve beğenmezseniz ödediğiniz ücretin iadesini talep edebilirsiniz.
  • Üyenin iade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 7 gün süresi vardır. Yasal mevzuat gereği üye eğitimi satın aldıktan sonraki 7 gün içerisinde bu hizmete ait faturanın kesilmesi gerekmektedir. Fatura kesildikten sonra ZihinOkulu.com’un vergi ödemesi ve ilgili paydaşların ödemelerini yapması kesinleşir. Bu sebepten ötürü iade işlemleri için 7 gün içerisinde 0530 232 33 59 numaralı hattımızdan bizi arayabilir veya  bilgi@zihinokulu.com‘a mail gönderebilirsiniz.
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz boşMağazaya Geri Dön